Книга Сергія Лойка «Аеропорт» стала абсолютним хітом продаж

поділитись
Десять тисяч примірників книги "Аеропорт" продали за два дні після після накладу

Десять тисяч примірників книги "Аеропорт" продали за два дні після першого накладу. На презентацію книги на Форумі видавців у Львові зібрався аншлаг, а Сергій Лойко розповів про найстрашнішу частину книги.

"Книга не залишить байдужим нікого, не даремно вона викликала такій ажіотаж. Для українських видавців такі обсяги – неймовірний рекорд, ми вже замовили друк ще десяті тисяч примірників", - заявив під час презентації директор видавництва БрайтСтар Паблішінг Дмитро Кириченко.

[gallery]

"Головний герой мого роману - це війна. Це ніяке не АТО, а війна. І я хочу ось тут у Львові повторити - це не війна росіян з українцями, це не війна Росії з Україною, це війна України з однією людиною, наділеним владою і одержимим брудними пристрастями", - описав зміст своєї книги Лойко.

Книга побудована на підставі військових щоденників журналіста Los Angeles Times, репортажів і більш ніж 43 годин записів інтерв'ю з бійцями з обох ліній фронту. Лойко стверджує, що 90% описаного в книзі - абсолютна правда. Серед сюжетних ліній - кохання, ревнощі, зрада, помста, погоня, снайперська мисливство та багато смертей.

Читайте також: Автори за гратами, країна у війні: 5 головних книг Форуму видавців

"Ця книжка не лише про оборону донецького аеропорту, моя книга починається з Майдану і окупації Криму, Слов'янськ, Іловайськ та інші ключові події АТО. Наприкінці усі сюжетні лінії сходяться в одну. Мій головний герой – журналіст, американець російського походження, єдиний вигаданий персонаж. Це фігура, яка допомогла мені поєднати усі сюжетні лінії", – сказав Лойко.

Один з найстрашніших моментів битви за аеропорт - це вибух гігантської бомби, що складалася з сотень мін і мішків з тротилом, яка знищила основну будівлю аеропорту. Кіборги потім назвали це "вибухом атомної бомби". За вибухом бомби послідувала газова атака. Після цього в аеропорту не залишилося жодного не пораненого, жодного не контуженого ...

"Перед завершенням книги я провів 12 годин в госпіталі в Харкові з двома кіборгами. У главу увійшли їх прямі цитати, де немає нічого придуманого мною. Тому там багато лайки, мабуть надто багато брудних і кривавих подробиць, слабкими нервами краще цю главу пропустити", - уточнив письменник.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Сьогодні, у віці 83 років померла культова радянська актриса
0
0
13:07 21.04.2018
Красуня знялася на балконі готелю-хмарочоса
0
0
11:57 21.04.2018
"Я хочу і кордон з Євросоюзом пересунути"
0
0
14:00 20.04.2018
Серед політиків ховаються фанати фюрера?
5
0
13:41 20.04.2018
У мережі з'явилися обкладинки спецвипуску
0
0
13:03 20.04.2018