У суботу, 12 вересня, у межах Форуму видавців українська телеведуча Ольга Фреймут презентувала власну книгу "Де їсть і з ким спить Фреймут". Це мандрівний щоденник із нотатками, які авторка зробила під час своїх подорожей Західною Україною.

Над написанням книги Ольга Фреймут працювала півроку. Однак саму ідею авторка виношувала близько двох років. Щоденник містить не тільки опис сервісу та послуг, а й біографію телеведучої. За словами Фреймут, її книга- це приклад "я-журналістики", бо на відміну від програм, які вона веде, книга написана у дуже особистому форматі.

"У нас дуже провокативний заголовок, але він з'явився ще до появи книги. Спочатку була назва. Вона з'явилась в Швейцарії. Назва відображає суперечність моєї натури: я хотіла розповісти, але не можу. Крім того, це хороший маркетинговий хід",- розповіла телеведуча, пише Zaxid.net.

"Тут є місця, які я дуже люблю і місця, від яких я застерігаю. Тут також є мої поради. В Україні "я-журналістика" непопулярна. Я хотіла бути першою. Я писала дуже відверто, однак літредактор мене зупинила і казала, що так писати не можна. Ця книга стала для мене містичною. Я надихалась трохи Вірджинією Вульф, поетичною Ліною Костенко. У цій книзі легко відчути впливи моїх улюблених авторів", - сказала Ольга Фреймут.

Читайте також: Перший український гей-роман презентували у Львові

Популярні новини зараз
Пропагандист соловйов почав співати по-новому: Крим вже не росія Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт Можна солити, консервувати та смажити: українців порадували новими цінами на сало путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

За словами редакторки видання Інни Корнелюк, в анотації не буде переказано сюжету.

"Ми намагались працювати за руденівським принципом - відсікати все зайве та залишили лише головне. Крім того, у книзі також порушуються гендерні питання і проблеми. У жінок завжди виникають певні проблеми, коли вони намагаються самореалізовуватись",- зауважила Інна Корнелюк.

Книга "Де їсть і з ким спить Фреймут" коштуватиме 150 грн. Ольга Фреймут також анонсувала вихід наступної книги про авторські рецепти її бабусі із західноукраїнської кухні та книги про мандри всією Україною.