У суботу, 12 вересня, у межах Форуму видавців українська телеведуча Ольга Фреймут презентувала власну книгу "Де їсть і з ким спить Фреймут". Це мандрівний щоденник із нотатками, які авторка зробила під час своїх подорожей Західною Україною.

Над написанням книги Ольга Фреймут працювала півроку. Однак саму ідею авторка виношувала близько двох років. Щоденник містить не тільки опис сервісу та послуг, а й біографію телеведучої. За словами Фреймут, її книга- це приклад "я-журналістики", бо на відміну від програм, які вона веде, книга написана у дуже особистому форматі.

"У нас дуже провокативний заголовок, але він з'явився ще до появи книги. Спочатку була назва. Вона з'явилась в Швейцарії. Назва відображає суперечність моєї натури: я хотіла розповісти, але не можу. Крім того, це хороший маркетинговий хід",- розповіла телеведуча, пише Zaxid.net.

"Тут є місця, які я дуже люблю і місця, від яких я застерігаю. Тут також є мої поради. В Україні "я-журналістика" непопулярна. Я хотіла бути першою. Я писала дуже відверто, однак літредактор мене зупинила і казала, що так писати не можна. Ця книга стала для мене містичною. Я надихалась трохи Вірджинією Вульф, поетичною Ліною Костенко. У цій книзі легко відчути впливи моїх улюблених авторів", - сказала Ольга Фреймут.

Читайте також: Перший український гей-роман презентували у Львові

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

За словами редакторки видання Інни Корнелюк, в анотації не буде переказано сюжету.

"Ми намагались працювати за руденівським принципом - відсікати все зайве та залишили лише головне. Крім того, у книзі також порушуються гендерні питання і проблеми. У жінок завжди виникають певні проблеми, коли вони намагаються самореалізовуватись",- зауважила Інна Корнелюк.

Книга "Де їсть і з ким спить Фреймут" коштуватиме 150 грн. Ольга Фреймут також анонсувала вихід наступної книги про авторські рецепти її бабусі із західноукраїнської кухні та книги про мандри всією Україною.