Українець Денис Матвієнко отримав посаду художнього керівника балетної трупи Новосибірського театру опери та балету.

Про це повідомляє Еspreso.tv.

Артист зрадів такому призначенню.

"Мені допоможе досвід, який я придбав, коли керував балетом Національної опери України. Тепер разом з ними я теж можу пишатися тими феноменальними досягненнями, які демонструє петербурзький колектив, визнаний у всьому світі", - сказав він.

Денис Матвієнко родом з Дніпропетровська, закінчив Київське хореографічне училище.

Популярні новини зараз
Українцям необхідно встановити прилад за 23 тис. грн: у "Нафтогазі" терміново звернулися до споживачів Пенсіонерам приготували підвищення: хто отримає прибавку у 10% Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Показати ще

У листопаді 2011 року він став художнім керівником балетної трупи Національної опери України, активно взявся за реалізацію цікавих ідей.

Тоді в репертуарі з'явилися два сучасних одноактних балета: "Клас-концерт" і Radio and Juliet. Для постановки Матвієнко привернув іноземних майстрів - Михайла Мессера і Едварда Клюга. Балет Radio and Juliet став першим в історії театру репертуарним балетом в стилі contemporary.

Через рік чоловіка відсторонили від виконання обов'язків.

Він живе в Санкт-Петербурзі, але вважає себе українцем і каже, що не планує змінювати громадянство.

Читайте також: Режисер з України відмовилася від російської премії через Сенцова

Нагадаємо, що Денис Матвієнко - єдиний у світі володар чотирьох Гран-прі міжнародних конкурсів артистів балету.