Відомий український письменник Сергій Жадан став лауреатом престижної літературної премії Angelus в Польщі. Нагороду отримують кращі автори в Центральній Європі.

Про це повідомляє польське видання Polityka.

Жадан став володарем премії за свій роман "Месопотамія".

Таким чином, письменник став третім українцем після Юрія Андруховича (роман "Дванадцять обручів", 2006 р) та Оксани Забужко ("Музей покинутих секретів", 2013), який був удостоєний цієї нагороди.

Читайте також: Жадан, Андрухович і Карпа поїхали в європейське турне

Популярні новини зараз
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Показати ще

Умови передбачають, що переможець отримує чек на 150 тис. злотих (приблизно $ 40 тис.).

Як повідомлялося раніше, Україна викликала фурор у Німеччині на найбільшій у світі Франкфуртській книжковій ярмарці.