Легендарні німецькі рокери відмовились від концертів в Криму, а в лютому виступлять у Києві. Про це повідомляють організатори концертів в Україні, повідомляє espreso.tv.

Рок-ветерани Sсorpions повертаються до України з останнім прощальним концертом. Виступ в столичному Палаці спорту відбудеться 19 лютого 2016 року в рамках всесвітнього гастрольного туру 50th Anniversary - World Tour.

Турне синхронізоване з виходом нового альбому музикантів Return To Forever. Виданий в лютому цього року альбом містив кілька перезаписаних старих пісень команди, а також низку зовсім нових, створених в період з 2010 по 2014 роки.

Читайте також: Британці Hurts презентували новий кліп, знятий у Києві (відео)

Влітку цього року Scorpions відмовилися виступити на боксерському шоу в Севастополі, незважаючи на чималий гонорар. А до цього команда виключила анексований Крим з графіку своїх гастролей. Менеджер Scorpions відзначив, що рокери не виступатимуть в Криму, поки він залишатиметься "сумнівною територією".

Популярні новини зараз
Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла
Показати ще

Scorpions також підтримували Україну з часів Майдану і бажали українцям перемоги в своїй боротьбі.