Дослідники з'ясували, що ряд негативних або специфічних рис характеру вказує на високі інтелектуальні здібності людини.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє likar.info. Часто неабиякі інтелектуальні здібності проявляються у лівшів. Вчені підтвердили свою гіпотезу експериментально. В ході дослідження з'ясувалося, що ті, хто пише з дитинства лівою рукою, набагато краще справлялися з математичними завданнями.
На високий рівень розвитку вказує і недбалість. Дослідники з Університету Гронінгена довели, що деякі люди працюють і думають ефективніше, якщо навколо них панує хаос. Недарма відомі мислителі, наприклад Альберт Ейнштейн, були відомі своє геніальністю і неохайністю.
Якщо людина не стежить за тим, що говорить, то це підтверджує його інтелектуальні здібності. Люди, які часто божаться і матюкаються, не завжди є негативними персонажами. Багато з них мають більший словниковий запас, ніж їх красномовні колеги.
Інтелектуалів відрізняє відмінне почуття гумору. Ця риса свідчить про розумову перевагу і про творчі здібності. Адже потрібно знати і вміти сказати вчасно смішний жарт.
Крім того, на думку дослідників, "сови" часто розумніші, тих, хто лягає спати разом з сонцем. Ті хто лягає спати раніше, як показує практика більш ліниві і менш схильні пізнавати щось нове.
Часто розумні люди виявляються жахливими панікерами. Саме здатність проектувати потенційно можливі події, свідчить про розвиненому інтелекті. Такі люди більш глибоко аналізують минуле і здатні представляти майбутнє з усіма ризиками.
Занижена самооцінка також свідчить про високий рівень розвитку мозку. Менш компетентні люди часто оцінюють свій інтелект вище, а розумні - навпаки применшують свій потенціал. Саме з цієї причини дурні люди говорять більш впевнено, ніж інтелектуали.
Вчені з'ясували, що старші діти мають більш високі показники тесту IQ, ніж їх молодші брати і сестри. Причина криється в тому, що на них більше впливає не біологічний, а соціальний фактор. У підсумку в їх арсеналі є значно більше можливостей і навичок.
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, австралійським вченим вдалося вирішити проблему старіння. Перші клінічні випробування препарату пройдуть в кінці 2017 року.