У Верховній Раді зареєстровано законопроект №3039 "Про націоналізацію майна товариства з обмеженою відповідальністю "Львівські автобусні заводи".

П'ять народних депутатів пропонують повернути підприємство до державної власності, передає УНН.

Теперішніх власників заводу пов'язують із постійним представником Російської Федерації при ООН Віталієм Чуркіним.

"При цьому у місті Львові працює таке собі Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівські автобусні заводи" (ідентифікаційний код 33894928), яке належить близькому родичу "рупора Росії в ООН" Чуркіна В.І. Чуркіну І.А.", - сказано в пояснювальній записці до законопроекту.

Читайте також: Прокуратура розслідує незаконне заволодіння акціями ЛАЗу

Популярні новини зараз
Хотіли допомогти, але опиняться в армії: ТЦК наказали мобілізувати всіх добровольців із груп ППО Стежать за кожним переказом і не лише: податкова взяла під контроль усіх українців – чим це загрожує Мобілізація 60+: як будуть призивати до армії дідусів Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
Показати ще

Автори законопроекту відзначають, що статтею 41 Конституції України передбачена можливість вилучення об'єктів права приватної власності у випадках суспільної необхідності.

Законопроект зареєстрували 4 вересня. Його автори - народні депутати Володимир Парасюк, Ігор Васюник, Борислав Береза, Ігор Мосійчук та Павло Кишкар.