Три японські компанії відкривають заводи в Україні

поділитись
Завод компанії "Ядзакі" в Ужгородській області планує відкрити повноцінну збірку автомобілів до кінця наступного року

Протягом 2016 року одразу три японських компанії значно розширять свої виробництва в Західній Україні. Завод компанії "Фуджікура" розпочне роботу поблизу Львові з першого січня.

"Наші бізнесмени вважають, що попри певні виклики й труднощі, Україна варта значних інвестицій. Угода про захист японських інвестицій вже надала перші результати, й ці три компанії – лише початок", - заявив сьогодні на брифінгу посол Японії в Україні Сумі Шегекі.

Виробництво електрокабелів для автомобілів розпочнуть на заводі "Фуджікура" вже з першого січня в селі Рясне-Руське поблизу Львова. Для цього ще влітку компанія обрала на конкурсах 300 робітників, які пройшли навчання в Японії. В найближчі два роки кількість працівників має зрости до 1,5 тис.співробітників.

Завод компанії "Ядзакі" в Ужгородській області, який виробляє запчастини, планує відкрити повноцінну збірку автомобілів у другій половині наступного року.

Назвати третю компанію посол відмовився, але відомо, що в жовтні 2014 року Україну відвідувала делегація крупної японської компанії Marubeni Corporation, яка будує вітрові та сонячні електростанції. Тоді рішенню про інвестиції перешкодила низька ціна на електрику для населення.

Читайте також: Японія не визнає фейкових виборів на Донбасі

"Нажаль, ризики інвестування в Східну Україну очевидні, тому до завершення активних бойових дій важко казати про японський бізнес, який готовий туди заходити. Вся наша активність в цьому регіоні полягає в наданні гуманітарної допомоги", - зауважив Сумі Шегекі.

Нагадаємо, що на відновлення інфраструктури Донецької й Луганської області Японія надала Україні понад 15 мільйонів доларів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
26.04.2018
Стовп на місці, а машина вщент
0
0
01:31 26.04.2018
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018