Фахівці завжди твердять про те, що красиве і рельєфне тіло це робота, робота і ще раз робота. З цим принципом ніхто не посперечається, але виявляється, що халтурити під час тренувань навіть корисно.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСпортивні відступи допустимі, але необхідно знати в яких випадках це приносить позитивний результат.
Перерва під час ходьби
Короткі перепочинки дають можливість відновити сили, а це означає, що ви зможете збільшити дистанцію. Перерви не шкодять, якщо їх дозволяти не частіше 2-3 разів за пів години. Але це не дає можливості повністю розслабитися. Відпочинок має тривати не більше 60 секунд.
Не розтягуватися перед тренуванням
Деякі дослідження змогли довести, що розтяжку необхідно робити після тренування, коли велика частина експертів твердять про те, що перед заняттями необхідно розігрівати м'язи. Якщо ви хочете змінити свої тренування, можна відмовитися від стретчинга і почати виконувати легкі вправи із застосуванням маленької ваги спортивного обладнання. Це призводить до того, що ви розігріваєте не тільки м'язи і суглоби, але ви розганяєте кров і підготовляєте серце до навантажень. Але є і зворотна сторона медалі. Якщо ви привчили своє тіло до розтяжок перед тренуванням, то краще від них не відмовлятися.
Пропустити три останніх підходу
М'язи тіла повинні відчувати стрес, тільки після цього ви зможете повністю прокачати своє тіло. Останні підходи, які викликають біль і призводять до очікуваних результатів. Відмовлятися повністю від останніх вправ не рекомендується, але щоб їх виконати візьміть спортивне обладнання з маленькою вагою і гідно закінчити всі підходи.
Відпочити довше між підходами
Наскільки нам відомо, що між підходами фахівці рекомендують відпочивати протягом 30-60 секунд, щоб відновити сили і серцевий ритм залишався високим так як це запорука спалювання жиру. Після відпочинку буває важко знову активно тренуватися, тому ви можете сміливо взяти для відпочинку додаткові 30 секунд до основних.
Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що не варто орієнтуватися на позитивні думки про можливості людського тіла, свою впертість і самовпевненість. Якщо програма тренувань, яку ви обрали складається з великих навантажень, з якими ви раніше не стикалися, краще проконсультуйтеся з лікарями і фахівцями, щоб ваша самодіяльність не нашкодила.