У мережі не вщухає тема приколів та мемів із гусями

поділитись
"Ви нічого не розумієте в санкціях проти гусей. Гусі дуже небезпечні, адже вони можуть очолити протест населення!"- користувач соцмереж

[gallery]

Декілька днів тому в одному із магазинів республіки Татарстан знайшли та вилучили три тушки гусей з Угорщини, які потрапили під російське ембарго.

"Підставою для вилучення цієї продукції є відсутність супровідних документів, маркування на дану продукцію, а також найменування англійською мовою", - заявили в поліції.

Правоохоронці зняли відеоролик, на якому детально показали, що в присутності понятих вилучають гусей з магазину і відвозять на полігон, де з птахами, які потрапили під ембарго, розправляються близько десяти осіб та бульдозер.

На це одразу відреагувало "інтернет-товариство" численними жартами та мемами.

Читайте також: У РФ 10 людей бульдозером знищували трьох санкційних гусей (відео)

"Коли буде горіти Москва - гуси її не врятують. Вони всі пам'ятають!", "Жили у бабусі, три санкційних гусі...", "Це герб міста Стерлітомак. Три гусака на блакитному тлі. Збіг? не думаю", - жартують у соціальних мережах.

"Ви нічого не розумієте в санкціях проти гусей. Гусі дуже небезпечні, адже вони можуть очолити протест населення!", - кепкують над "гусиною історією" у Twitter.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018