На території анексованого півострова десятки підприємств працюють за "спасибі".

Як повідомляє Рoliteka, заборгованість по зарплатах зросла до 66,4 мільйонів рублів: без грошей залишилися 29 підприємств, а це 1519 осіб. "Влада", яка окупувала півострів, пообіцяла погасити заборгованість, але не раніше, ніж у вересні. На що люди повинні жити ці чотири місяці, поки що залишається загадкою.

Окрім цього, ще однією проблемою стала неофіційна зайнятість під час курортного сезону: "Для Криму в цьому році встановлено розрахунковий показник по виведенню з нелегальної зайнятості 13 800 осіб. Відповідні показники доведені до кожного муніципального осередка і необхідно максимально активізувати роботу в цьому напрямку", - заявили місцеві "чиновники".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що все менше кримчан радіють приєднання до Російської Федерації. Одна з головних причин - інтеграція півострова проходить за рахунок скорочення зарплат і пенсій.

Популярні новини зараз
Жорсткі графіки відключення світла: українців приголомшили прогнозом Українців чекає невтішне майбутнє: експерт попередив про глибоку кризу Заплатите комуналку і за себе, і за інших людей: українці залишаються із чужими боргами Українцям складно влаштуватися у Німеччині: люди масово втрачають роботу
Показати ще