Генасамблея ООН розгляне питання створення трибуналу по MH17 - Парубій

поділитись
Провальне голосування про створення трибуналу дає підстави говорити про виключення Російської Федерації з Радбезу ООН, вважає віце-спікер

Питання щодо створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи Boeing-777 рейсу MH17 перенесуть на Генасамблею ООН.

Про це в інтерв'ю 5 каналу заявив перший віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

"Немає сумнівів, що це питання буде перенесене на Генеральну асамблею ООН, де вже Росія не буде мати права вето. Де вже можна буде 2/3 голосів приймати рішення. І у мене майже немає сумнівів, що це рішення буде ухвалене на Генасамблеї ООН", - сказав Парубій.

На його думку, неголосування Росії у Радбезі свідчить про публічне визнання вини за той злочин, який вчинили її бойовики, її військові на території України.

Читайте також: 5 країн мають альтернативи трибуналу по Boeing

Крім того, він наголосив, що провальне голосування про створення трибуналу, яке відбулося вчора, дає підстави говорити про виключення Російської Федерації з Радбезу ООН.

Нагадаємо, 29 липня Росія заблокувала резолюцію Радбезу ООН про створення міжнародного трибуналу, який дозволив би притягнути до відповідальності винних в аварії малайзійського Boeing в Україні. Всього за документ проголосували представники 11 делегацій, а три країни - Китай, Ангола і Венесуела - утрималися.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Мистецтво політичної інтриги в житті та в кіно
0
0
19:05 14.02.2018
Про що вам не розкажуть продавці листівок та цукерок
0
0
19:14 12.02.2018