Генасамблея ООН розгляне питання створення трибуналу по MH17 - Парубій

поділитись
Провальне голосування про створення трибуналу дає підстави говорити про виключення Російської Федерації з Радбезу ООН, вважає віце-спікер

Питання щодо створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи Boeing-777 рейсу MH17 перенесуть на Генасамблею ООН.

Про це в інтерв'ю 5 каналу заявив перший віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

"Немає сумнівів, що це питання буде перенесене на Генеральну асамблею ООН, де вже Росія не буде мати права вето. Де вже можна буде 2/3 голосів приймати рішення. І у мене майже немає сумнівів, що це рішення буде ухвалене на Генасамблеї ООН", - сказав Парубій.

На його думку, неголосування Росії у Радбезі свідчить про публічне визнання вини за той злочин, який вчинили її бойовики, її військові на території України.

Читайте також: 5 країн мають альтернативи трибуналу по Boeing

Крім того, він наголосив, що провальне голосування про створення трибуналу, яке відбулося вчора, дає підстави говорити про виключення Російської Федерації з Радбезу ООН.

Нагадаємо, 29 липня Росія заблокувала резолюцію Радбезу ООН про створення міжнародного трибуналу, який дозволив би притягнути до відповідальності винних в аварії малайзійського Boeing в Україні. Всього за документ проголосували представники 11 делегацій, а три країни - Китай, Ангола і Венесуела - утрималися.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018