Утікач-редактор "Вестей" повертається до Києва

поділитись
Це чергова спроба мене залякати і перешкодити поверненню в Україну, чого дуже бояться деякі впливові люди - Гужва

Колишній головний редактор і директор газети "Вести", який був оголошений у розшук, повертається в Україну. А свое оголошення в розшук вважає спробою залякати його.

"Отже, я сьогодні лечу до Києва. З приводу оголошення в розшук. Це чергова спроба мене залякати і перешкодити поверненню в Україну, чого дуже бояться деякі впливові люди. Вони хочуть, щоб усі українські ЗМІ ходили строєм під наглядом "смотрящих" і "кураторів" …Але хочу повідомити чітко і ясно - десь по норах ховатися не буду", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, він перебуває "в постійному контакті зі слідчим" у порушеній проти нього справі. "Ми вже домовилися, що в суботу прямо з аеропорту я до нього приїду й отримаю горезвісну "підозру". Тобто я не ховаюся, я завчасно попереджаю слідство про свої переміщення", - зазначив він.

Читайте також: "Вести" залишилися без головного редактора: Гужва пішов з холдингу

При цьому Гужва нагадав, що за ухилення від сплати податків не передбачено утримання під вартою.

Напередодні повідомлялося, що Держфіскальна служба оголосила в розшук колишнього головреда газети "Вести". Він нібито підозрюється в ухиленні від сплати 18 млн гривень податків.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Народний депутат Олег Ляшко продемонстрував свої таланти в домашньому караоке і став посміховиськом в мережі
0
0
19:01 14.08.2018
Передел церковной собственности может привести к полномасштабной гражданской войне
0
0
18:50 14.08.2018
Трамп заморозив військові польоти Росії над США
0
0
17:03 14.08.2018
Народный депутат Украины Сергей Лещенко, ранее неоднократно выступавший с критикой Виктора Медведчука, прочит ему кресло спикера.
0
0
16:50 14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018