Представники так званої "ДНР" і "ЛНР" блокують доступ представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до полонених українських військових. Про це повідомила Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Поки немає новин. Їх тримають як заручників і до них не пускають в тому числі і представників МКЧХ. Але працюємо. Хлопці і жінки будуть на свободі, обов'язково", — написала повноважена Президентом з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, після чергового засідання підгрупи з гуманітарних питань в Мінську.

Як повідомлялося, 3 серпня у Мінську завершилося засідання підгруп з врегулювання кризи на Донбасі.

Читайте також: В Україні продовжують масово викрадати людей

Нагадаємо, начальник прес-служби Генштабу ЗСУ повідомив, що 3 серпня тристороння контактна група має вирішити долю демілітаризації Широкиного.

Популярні новини зараз
Виманюють останні копійки: магазини наживаються на українцях – як захиститися від обману Перевірятимуть усіх - і людей, і автомобілі: СБУ розгорнула масштабні перевірки Ловлять просто в дорозі: українців мобілізовують з автівок Гроші на комунальні послуги: ПриватБанк виплатить на картку до 5000 гривень
Показати ще

За даними штабу АТО, демілітаризація в секторі "М" не передбачає відведення військ, зокрема особового складу, а лише важкого озброєння.