На Донбасі з'явились районні військово-цивільні адміністрації

поділитись
Військово-цивільні адміністрації виконують повноваження, характерні для органів місцевої влади

Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення по лінії розмежування на Донбасі районних військово-цивільних адміністрацій. Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

На Донеччині почнуть діяти Артемівська, Володарська, Костянтинівська, Тельманівська, Ясинуватська районні військово-цивільні адміністрації (ВЦА). У Луганській області указ Порошенка передбачає створення ВЦА у містах Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

Читайте також: Бойовики знову інтенсивно обстрілюють Станицю Луганську

"Військово-цивільні адміністрації у кількох районах Донецької та містах Луганської області по лінії розмежування були утворені, враховуючи загострення у зоні проведення АТО, у зв'язку зі здійсненням Росією збройної агресії проти України, необхідністю уникнення терористичної загрози та для забезпечення безпеки громадян України", — сказав перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

Нагадаємо, військово-цивільні адміністрації виконують повноваження, характерні для органів місцевої влади, у тому числі делеговані. Вони створюються у разі потреби за рішенням президента.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
17.03.2018
Вибір редакції, Суспільство
17.03.2018
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018