Глава Криму Сергій Аксьонов пригрозив українському президенту військовим трибуналом. Так відреагував на заяву Петра Порошенка про плани повернути півострів до складу України.

Аксьонов заявив: "Ми йому кримський трибунал обіцяли, і, повірте, він буде. Заведемо сюди і будемо судити. Повернення Криму на Україну ніколи не буде. Крим повернувся на батьківщину, в Російську Федерацію, і це назавжди", - передає "Інтерфакс".

Сьогодні на офіційному сайті Порошенко з'явилося звернення до кримчан, в якому він пообіцяв захищати права людей, які живуть на півострові.

"Наша держава у жодному разі не визнає результатів цього нікчемного акту, проведеного всупереч міжнародному праву та національному законодавству України. Тим більше, що переважна частина мешканців Криму, насамперед кримські татари та українці, висловили активний бойкот цьому політичному шоу, зберігши свою відданість Україні. Україна ніколи не відмовиться від своїх суверенних прав на Крим, буде захищати всіма доступними засобами права людей, які там живуть. У цьому питанні існує повний консенсус між українською владою, політиками та громадянським суспільством. В цьому ми маємо також абсолютну підтримку держав світу та всіх міжнародних організацій".

За його словами, українська влада виконує роботу "для відновлення прав власності за допомогою міжнародних судів".

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

Крим увійшов до складу Росії в березні 2014 за підсумками референдуму, в ході якого, за офіційни