Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів екс-керівником оргкомітету з підготовки та проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року Маркіяном Лубківським.

ГПУ почала досудове розслідування ще 18 червня, передають Українські новини.

Слідство встановило, що протягом 2013-2014 років Лубківський та інші службовці оргкомітету розтратили державні кошти в сумі 19,3 млн гривень.

Гроші було виділено для вирішення організаційних, фінансових та інших питань підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату.

Читайте також: У ГПУ готуються до відставки Шокіна

Популярні новини зараз
АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне У школах та дитсадках будуть збирати інформацію про батьків В Україні зміняться правила призначення пенсій: як нараховуватимуть виплати Залишать лише один вид допомоги: в Україні скасують усі соцвиплати
Показати ще

Нагадаємо, 18 червня, в день реєстрації кримінального провадження, Лубківський подав у відставку з посади радника голови Служби безпеки України.

У той же день Верховна Рада звільнила Валентина Наливайченка з посади голови СБУ.