Зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" може відбутися під час сесії Генеральної асамблеї ООН (вересень 2015 року, - ред.) в Нью-Йорку.

Про це повідомляє РБК з посиланням на видання Schwaebische.de.

Згідно з повідомленням, глави України, Росії, Німеччини та Франції можуть зустрітися до сесії генасамблеї ООН в Нью-Йорку чи під час неї, адже всі вони будуть присутні в штаб-квартирі ООН в цей час.

Читайте також: Берлінська зустріч - сигнал для РФ, що її не сприймають як партнера - експерт

Також наголошується, що Петро Порошенко, Ангела Меркель і Франсуа Олланд, які провели зустріч напередодні в Берліні, всіляко демонстрували, що мова не йде про виключення з "нормандської четвірки" Росії.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 20 квітня: неділя викликів і рішучості – кому посміхнеться удача, а кого чекають неприємні сюрпризи Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни Гороскоп на сьогодні, 19 квітня: субота непередбачуваних змін і несподіваних зустрічей Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда заявив про намір активізувати політику Польщі щодо врегулювання конфлікту на сході України.