Після закінчення слідства стосовно низки опозиційних депутатів буде вчинено подання на зняття з них недоторканності - повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Це обов'язково відбудеться на пленарних тижнях і дуже скоро ... Йде слідство. Слідство завершується за окремими напрямами, по окремим депутатам "Опозиційного блоку". Скоро обов'язково буде подання на зняття недоторканності", - сказав Шокін у суботу в Києві.

Читайте також: Колишніх нардепів "Самопомочі" викликали на допит до ГПУ

Відповідаючи на питання про те, якої кількості депутатів це може торкнутися, Шокін сказав: "Ми не бухгалтери".

Нагадуємо, що в Генпрокуратурі готуються до можливої ​​відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна. В його оточенні стверджують, що восени їх шеф швидше за все залишить своє крісло через хворобу.

Популярні новини зараз
Головне за 1 листопада: відстрочки від мобілізації анулюють, труднощі зі світлом у Києві та блокування карт банками Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Показати ще