Рада Європейського Союзу сьогодні схвалила продовження санкцій проти фізичних та юридичних осіб Росії та України, які причетні до підриву територіальної цілісності та суверенітету України.

Санкції вирішили продовжити до березня 2016 року, передає РБК-Україна.

"Постанову прийнято", - повідомило джерело.

У постанові повідомляється про 149 фізичних і 37 юридичних осіб, на яких поширюється продовження обмежувальних заходів до 15 березня 2016 року.

Читайте також: Більдт опублікував схему розміщення російських військових на Луганщині

Популярні новини зараз
Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Банки встановили ліміти на зняття грошей
Показати ще

Нагадаємо, 2 вересня Рада національної безпеки і оборони України вирішила розширити перелік юридичних і фізичних осіб Росії та інших країн, щодо яких застосовуються санкції