Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідає Україну на початку наступного тижня.

Про це повідомляє прес-служба Президента України Петра Порошенка.

"На запрошення Президента Петра Порошенка 21-22 вересня ц.р. Україну відвідає Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг", - сказано в повідомленні.

В рамках візиту Порошенко і Столтенберг, зокрема, відкриють спільні навчання Україна-НАТО з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій "Україна-2015", які проходитимуть на Яворівському полігоні у Львівській області.

Читайте також: Україна в 2015 році приєднається до структур закупівель НАТО

Популярні новини зараз
ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Показати ще

Крім того, очільник Альянсу візьме участь у тематичному засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Раніше про візит Столтенберга до Києва повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.