Білорусь поліпшила свої позиції на міжнародній арені.

Як повідомляє Белта, про це заявив президент країни Олександр Лукашенко під час відвідин нової ділянки другої Мінської кільцевої автодороги.

Глава держави спростував чутки про те, що конфлікт в Україні сприяв поліпшенню світових позицій Білорусі.

"І ось мене критикують або з жалем говорять, що Лукашенку допомогла криза в Україні. Вона мені не допомогла. Це для мене біль, як і для багатьох українців, і для тих людей, у яких там живуть родичі", - заявив він.

Незважаючи на це, президент Білорусі все ж бачить в українському конфлікті ключ до зняття санкцій з країни.

Популярні новини зараз
Критична ситуація зі зв'язком: українці ризикують втратити мережу Україну охопив новий спалах страшної хвороби Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше
Показати ще

"І ось ця українська криза і ті проблеми, які зараз ми переживаємо, виявилися, як я розумію, таким собі поштовхом, щоб піти назустріч Білорусі та визнати помилковість санкцій", - підкреслив він.

Також він запевнив громадян своєї країни в тому, що не втручатиметься у збройні конфлікти в Сирії.

Читайте також: Вперше за 10 років Лукашенко відвідав США (відео)

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко на 70 Асамблею ООН взяв із собою сина. Політик вперше за 10 років відвідав США.