На вершині піраміди людей, які здійснювали злочини проти учасників Революції Гідності, стоїть екс-президент України Віктор Янукович.

Про це в інтерв'ю газеті "Факти" сказав генеральний прокурор України Віктор Шокін.

"Ми зібрали воєдино всі епізоди з подій на Євромайдані. Збудували хронологію узурпації влади: хто її розпочав, як і ким усе готувалося і здійснювалося. Таким чином, нам вдалося вибудувати піраміду людей, причетних до злочинів проти Євромайдану. На її вершині - Віктор Янукович. Можу сказати, що фактично справу розслідувано", - повідомив генпрокурор.

У цьому ж інтерв'ю він заявив, що Генпрокуратура досі не отримала документів, які б підтверджували наявність російського сліду в трагічних подіях у центрі Києва взимку 2014 року.

Читайте також: Шокін сумнівається, що ЄС продовжить санкцій проти "друзів" Януковича

Популярні новини зараз
ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Показати ще

Окрім того, Шокін висловив сумнів, що Європейський союз в березні 2016 року продовжуватиме персональні санкції проти колишніх українських високопосадовців, чиї активи перебувають за кордоном.

Генпрокурор пообіцяв довести до суду усі резонансні справи.