15 депутатів створили групу, головним завданням якої буде протидія корупції в парламенті і контроль за діяльністю виконавчої влади

У фракції "Блоку Петра Порошенка" створена внутрішньофракційна платформа. Про це повідомив в Facebook народний депутат Мустафа Найєм.

"П'ятнадцять народних депутатів фракції БПП об'єдналися в Антикорупційну платформу, головним завданням якої буде протидія корупції в парламенті і парламентський контроль за діяльністю виконавчої влади", - повідомив він.

Читайте також: "Самопоміч" викликає Авакова в Раду через призначення Паскаля

Найєм зазначив, що члени групи будуть узгоджувати свої позиції з питань порядку денного, з кадрових питань. Тимчасовими координаторами депутатського об'єднання вибрали Віктора Чумака та Мустафу Найаема.

Популярні новини зараз
Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати
Показати ще

Як повідомив в Facebook народний депутат Єгор Фірсов, до групи увійшли "ті депутати, які втомилися від корупційних скандалів і не готові більше мовчки спостерігати за тим, як наші міністри продовжують у відкриту провертати свої кримінальні схеми, а правоохоронці закривають на це очі".

Серед депутатів, які увійшли до групи крім них - Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Єгор Фірсов, Ольга Червакова, Павло Різаненко, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Наталія Новак, Владислав Голуб та інші.