Сьогодні Україна отримала свого антикорупційного прокурора.

Як повідомляє 24 канал, генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив на цю посаду Назара Холодницького.

Сьогодні він підписав відповідний наказ.

Відомо, що Холодницький працював першим заступником прокурора Криму, проте під час анексії відомство перевели у Київ.

Кримчани все одно приходили на материкову частину України та фіксували правопорушення та скарги щодо свого становища на анексованому півострові.

Популярні новини зараз
Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками Важливі зміни у переказах на картки: що впроваджують Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію
Показати ще

Холодницький у інтерв'ю розповідав, що лише прокуратура виконала рішення Верховної ради та переїхала на материкову частину. Він наголосив, що факт правопорушення повинен бути зафіксованим не лише журналістами.

Читайте також: Порошенко дав місяць на призначення Антикорупційного прокурора

Нагадаємо, що Назар Холодницький родом зі Львова. Отримав кандидата юридичних наук. Неодноразово заохочувався Генеральним прокурором за сумлінну працю.