Сьогодні у Верховній Раді стало на два депутати менше.

Як повідомляє телеканал 112-Україна, за відставку члена "Народного фронту" Миколу Мартиненка проголосувало 228 нардепів.

Він виступив перед голосуванням і закликав підтримати його рішення про складання депутатських повноважень.

Мартиненко зазначив, що не хоче, щоб скандал навколо його персони сприяв відставці "прозахідного уряду". Політик упевнений, що на антипіар проти нього "витратили 10 мільйонів доларів".

"У ці ігри грають дешеві актори", - зазначив він і заявив, що скоро їх імена будуть відомі.

Популярні новини зараз
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Розслідуванням кримінальної справи проти Мартиненка, порушеної у Швейцарії, займався депутат "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко. Він передав документи розслідування главі Кабміну Арсенію Яценюку.

Мартиненко звинуватили в тому, що його компанія "Bradcrest Investments" отримувала відкат 15-20% від контракту між компанією "Енергоатом" та заводом Skoda в обмін на піар і просування автомобільної марки в Україні.

Також 301 депутат позбавив Злату Огневич депутатських повноважень. Вона подала заяву раніше за Мартиненка, але її не схвалили відразу. Співачка зазначила, що не бачить себе в ролі політика в такому складі парламенту.

Читайте також: Дитячий портрет Яценюка вивісили у Київраді

Нагадаємо, що Олега Барну виключили з "Блоку Петра Порошенка" за інцидент з Яценюком.