"Від Байкалу до Єгипту" - версії, де потонув Клименко

поділитись
Всі версії того, що могло статися із політиком та братом "Мінсдоху" Антоном Клименко. За інформацією ЗМІ він загинув під час відпочинку на воді.

Сьогодні ЗМІ повідомили про смерть 36-річного Антона Клименка, брата екс-керівника Міністерства доходів і зборів Олександра. Обидва мають тісні зв'язки із старшим сином Януковича – "Сашою-стоматологом". Офіційного підтвердження тому, що Антон загинув, поки немає. Але українці обговорюють різні версії того, що сталося з представником "команди біглого президента".

Підвело несправне спорядження

За першою версією, Антон невдало пірнув із аквалангом під час відпочинку десь у Росії. "Це правда. Трагедія сталася на Байкалі, під час дайвінгу. Спорядження чи костюм були несправні. Тому і стався нещасний випадок", - розповіли "Знай" джерела, близькі до колишніх "регіоналів".

Що цікаво, саме на Байкалі потонув молодший син Януковича – 33-річний Віктор. Машина пішла під воду. Вибратися вдалося всім п'ятьом пасажирам, а Віктора підвів пасок безпеки, яким той був пристебнутий. Кажуть, що разом із Януковичем-молодшим були члени команди, з якою він завжди їздив на перегони.

Потонув в єгипетському готелі

Також, в СМІ зараз шириться версія, що загинув Клименко в басейні єгипетського готелю, де відпочивав. Нібито, послизнувся, впав та вдарився головою об дно басейну. Сталося це біля номеру, де він оселився ще 24-25 квітня. Додають, що поховають політика та близького друга "сім'ї" завтра в Донецьку.

Прибрали спецслужби

Ще одна версія, яку цілком серйозно обговорюють - це "рука спецслужб РФ". Антон із молодшим братом Олександром втекли до Москви 22 лютого 2014 року. Всі гроші "сім'ї" шли через міністерство, створене спеціально для "відмивання фінансових потоків". Тому одного з братів прибрали, як зайвого свідка.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018