Для Януковича купували в Лондоні віскі за 250 тис. євро

поділитись
Бізнесмен Євген Чичваркін продав для екс-президента Віктора Януковича 21 пляшку елітного віскі за чверть мільйона євро прямо у лондонському аеропорту

За подарунок Віктору Януковичу - 21 пляшку елітного віскі 1960-х років - заплатили готівкою 250 тис. євро прямо в аеропорту Лондона. Про це розповів у Києві директор люксового магазину алкогольних напоїв Hedonism Wines у Лондоні та засновник мережі електроніки "Євросеть" Євген Чичваркін.

На міжнародному підприємницькому заході Forum One Ukraine колишній російський мільярдер, а тепер полытичний емыгрант розповів про таємниці успішного бізнесу. Під час виступу він згадав, як 24 грудня 2012 року продав ящик віскі для колишнього власника Межигір'я.

"Зателефонували люди з українським акцентом і кажуть, що бачили у нас набір Dalmore Constellation - це 21 пляшка дорогого віскі 60-80-х років. І він терміново потрібен їм на подарунок", - розповів Чичваркін.

Читайте по темі: Генпрокуратура повернула державі землі Януковича

У зв'язку із тим, що 24-го і 25-го грудня в Англії через Різдво - вихідні дні та не працюють банки, клієнти не змогли вчасно переказати гроші.

"Запропонували віддати готівкою. Кажуть: везіть пляшки в аеропорт Лондона, ми прилітаємо. Ми хапаємо ящики, привозимо. Нам вручають величезний куб грошей. Ми, як у 90-ті, перераховуємо всю цю готівку і продаємо їм ці пляшки", - розповів Чичваркін.

Він зазначив, що вартість проданого віскі становила 250 тис. євро.

"Продали ми цей віскі. І вгадайте, де ті пляшки згодом спливли? У музеї корупції Межигір'я! А далі пішли шляхом "золотого батона" - зникли. Хто цей віскі зараз п'є – невідомо", - підсумував бізнесмен.

В червні минулого року в Межигір'ї відкрили виставку алкоголю колишнього президента Януковича. Після завершення обіцяли алкоголь розпродати. Проте вже у лютому цього року програма "Територія обману" також побувала в барі Межигір'я і нарахувала в ньому алкоголю щонайменше на півмільйона доларів.

Після того, як у Межигір'я був відкритий доступ для багатьох людей, звідти зникла частина дорогих речей. Досі не можуть знайти легендарний "золотий батон", а в Інтернеті з'являються оголошення про продаж "посуду з Межигір'я".

Читайте також: В інтернеті розпродують посуд Януковича

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018