Мер Києва Віталій Кличко 13 травня в інтерв'ю телеканалу "Футбол 1" знову обмовився, що викликало бурхливу реакцію у користувачів соціальних мереж. Голова КМДА коментував річницю з дня смерті українського тренера Валерія Лобановського.

"Лобановського з нами немає, але він продовжує жити. Продовжує жити його справа, продовжують жити його люди, його наставники. Продовжує жити пам'ять про нього", - заявив Кличко.

Цікаво, що Лобановський помер на 64 році життя. Мер Києва не порахував, скільки ж повинно зараз бути людям, які самі навчали його футбольній майстерності.

Водночас прес-служба КМДА подала цитату свого шефа наступним чином:

"Лобановського немає з нами, але його ідеї продовжують жити і сьогодні, продовжує жити його справа, пам'ять про нього. Його вихованці сьогодні згадують настанови тренера, його досягнення і перемоги".

Під час коментаря Кличко мав увазі не "наставників", а вихованців. Нагадаємо, що в промовах мера Києва нерідко зустрічаються "ляпи". На сцені Майдану мер Києва повідомив,що "ввечері він зустрічався із загиблими і у них все добре".

Ще влітку, коментуючи ситуацію в Києві з підготовкою до опалювального сезону, Кличко переплутав слова і замість "зими" закликав городян готуватися до "землі".

"Кожного з киян я прошу з розумінням ставитися до цієї проблеми, і просив би також всіх киян також з особливою складовою звернутися до проблеми теплозбереження та підготовці до землі", - заявляв мер.

Матеріал по темі: "Чорні комікси" на Віталія Кличка з'явилися в Києві