Уряд запропонував президенту звільнити голову Донецької ОДА Олександра Кіхтенка. Про це повідомили у прес-службі Кабміну.

"Кабінет міністрів вніс президенту Петрові Порошенку подання щодо звільнення голови Донецької обласної державної адміністрації Олександра Кіхтенка у зв'язку з неналежним виконанням службових обов'язків", - сказано у повідомленні.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні в п'ятницю.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков мав намір відправити Олександра Кіхтенка у відставку з посади голови Донецької ОДА після його слів про необхідність відновлення економічних зв'язків з окупованими територіями.

"Я виходжу з власного розуміння того, що повинні працювати шахти, заводи, всі підприємства регіону", - заявив Кіхтенко.

Читайте також: Звинувачення Авакова необґрунтовані - Кіхтенко

Раніше глава Донецької ОДА неодноразово заявляв, що Україна повинна підтримувати жителів окупованих територій, інакше люди від неї відвернуться. Аваков назвав такі заяви колабораціонізмом.

Популярні новини зараз
На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна До 20 години на добу без електрики: у Раді дали тривожний прогноз щодо відключень світла Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще