Надія Савченко вже рік у російському полоні

поділитись
Від нудьги українська льотчиця почала писати книгу про жіночий героїзм під час Майдану, АТО та про військові операції, в яких брала участь

Сьогодні виповнився рік з того дня, як Надія Савченко потрапила на територію Росії, де її звинуватили у вбивстві російських журналістів.

Лист підтримки і солідарності з народним депутатом України написав міністр Великобританії у справах Європи Девід Лідінгтон. Лист опублікувала Українська правда.

"Минув рік з моменту, коли Вас затримали та нелегально перевезли через кордон з України до Росії. Упродовж 12 місяців утримання в неволі Ви продемонстрували безмежну мужність і стійкість. Жодну людину не може бути піддано свавільному арешту чи ув'язненню", - пише він.

17 червня минулого року українку захопили і вивезли в окупований бойовиками Луганськ, де кілька днів допитували. 8 липня українську льотчицю помістили в слідчий ізолятор Воронежа.

Матеріал по темі: Нагороду Freedom Awards замість Савченко отримала її сестра (фото)

Російська сторона наполягає, що Савчено сама перетнула кордон, хоча її адвокати наводять докази, що бойовики насильно вивезли її з України.

Український льотчиця оголошувала голодування, яке тривало більше 80 днів. Також, щоб не нудьгувати, вона вирішила написати книгу про жіночий героїзм під час Майдану, АТО та інші військові операції, в яких вона брала участь.

Басманний суд Москви 6 червня продовжив термін перебування Савченко в СІЗО до 30 вересня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018