Надія Савченко вже рік у російському полоні

поділитись
Від нудьги українська льотчиця почала писати книгу про жіночий героїзм під час Майдану, АТО та про військові операції, в яких брала участь

Сьогодні виповнився рік з того дня, як Надія Савченко потрапила на територію Росії, де її звинуватили у вбивстві російських журналістів.

Лист підтримки і солідарності з народним депутатом України написав міністр Великобританії у справах Європи Девід Лідінгтон. Лист опублікувала Українська правда.

"Минув рік з моменту, коли Вас затримали та нелегально перевезли через кордон з України до Росії. Упродовж 12 місяців утримання в неволі Ви продемонстрували безмежну мужність і стійкість. Жодну людину не може бути піддано свавільному арешту чи ув'язненню", - пише він.

17 червня минулого року українку захопили і вивезли в окупований бойовиками Луганськ, де кілька днів допитували. 8 липня українську льотчицю помістили в слідчий ізолятор Воронежа.

Матеріал по темі: Нагороду Freedom Awards замість Савченко отримала її сестра (фото)

Російська сторона наполягає, що Савчено сама перетнула кордон, хоча її адвокати наводять докази, що бойовики насильно вивезли її з України.

Український льотчиця оголошувала голодування, яке тривало більше 80 днів. Також, щоб не нудьгувати, вона вирішила написати книгу про жіночий героїзм під час Майдану, АТО та інші військові операції, в яких вона брала участь.

Басманний суд Москви 6 червня продовжив термін перебування Савченко в СІЗО до 30 вересня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Мистецтво політичної інтриги в житті та в кіно
0
0
19:05 14.02.2018
Про що вам не розкажуть продавці листівок та цукерок
0
0
19:14 12.02.2018