Волонтери запустили перші курси саперів-підривників

поділитись
Тепер вони вміють: знешкодити чужу міну та поставити свою, задокументувати мінне поле і знищити снаряд, що не розірвався - Віталій Дейнега

Навчання організувала Волонтерська група "Повернись живим", яка раніше з групою "Combat-UA" відкрила снайперський курс

Сьогодні, 26 червня, вже завершився перший такий курс, який пройшли військові 17-го батальйону територіальної оборони Кіровоградської області. Про це пише ZAXID.NET з посиланням на сторінку "Повернись живим" у Facebook.

"Інструктор навчив розвідників і саперів, проїхав по позиціях і вже готує рекомендації щодо використання мінних полів", - написав координатор "Повернись живим" Віталій Дейнега.

За його словами, за два тижні військові навчились працювати з усім, що є на складах: різні типи мін, вибухівка, детонатори, різні машинки і системи управління.

"Тепер вони значно краще вміють: знешкодити чужу міну та поставити свою, задокументувати мінне поле і знищити снаряд, що не розірвався. Завтра інструктор повернеться до Києва, і ми обговоримо з ним деталі, попрацюємо над помилками, доопрацюємо курс і візьмемося за наступний батальйон", - зазначив волонтер.

Читайте також: Волонтера, який виготовляв безпілотники, посадили за грати

Дейнега розповів, що укомплектувати саперів і розвідників 17-го батальйону коштуватиме 120 тисяч гривень (це разом із зарплатою інструктора).

На черзі для проходження курсу – другий батальйон 95-ї бригади. "Я думаю, що тема підготовки солдатів у нас поступово вийде на один з перших планів і сапери - це лише перша "ластівка". Далі підуть розвідники, навідники і все аж до вогневої підготовки", - наголосив волонтер.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018