Саакашвілі обізвав працівників служби зайнятості «дармоїдами»

поділитись
Дві тисячі дармоїдів отримують зарплату кожен місяць даремно

Губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі на зустрічі з президентом України Петром Порошенко заявив, що кілька тисяч співробітників обласного центру зайнятості отримують зарплати і при цьому нічого не роблять.

Про це повідомляє Сегодня.

Губернатор відзначив високий рівень безробіття в регіоні.

"А ви знаєте, скільки людей працює в обласній службі зайнятості? Дві тисячі. Тобто дві тисячі дармоїдів отримують зарплату кожен місяць. Вони для себе особисто вирішили проблему безробіття", - заявив Саакашвілі.

Також президент заявив, що новим радником Саакашвілі стане його близький друг "афганець" Володимир Жмак.

На спільній нараді з президентом України між головою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі і главою Дніпропетровської ОДА Валентином Резніченком зав'язалася словесна перепалка. Проте глава держави припинив це, заявивши, що це не прийнятно на такому рівні.

Резніченко обурився через те, що всі аплодували Саакашвілі у відповідь на заяву про відкриття електронного центру видачі довідок, але проігнорували подібне оголошення глави Харківської ОДА.

Матеріал по темі: Саакашвілі порівняв екс-главу Державіаслужби з Паніковським

"Вступати у перепалку не дозволяю. Слово надаю тільки я", - зупинив цей спір Порошенко.

Нагадаємо, що через словесні дебати з Саакашвілі главу Державіаслужби Дениса Антонюка відсторонили від виконання обов'язків.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018