Оборону Маріуполя посилять – Порошенко

поділитись
Підрозділи морської піхоти, які пройшли відповідний вишкіл, також візьмуть участь у забезпеченні оборони Маріуполя - Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко анонсував посилення оборони Маріуполя у випадку порушення Мінських угод сепаратистами.

Про це він заявив під час засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони у понеділок, 13 липня, повідомляє ВВС.

"Підрозділи морської піхоти, які пройшли відповідний вишкіл, за погодженням зі мною зараз також візьмуть участь у забезпеченні оборони Маріуполя і виконанні Мінських домовленостей", - розповів глава держави.

Також начальник Генштабу Віктор Муженко спростував інформацію про те, що внаслідок демілітаризації біля Широкиного мають бути відведені важка техніка, підрозділи Збройних Сил та Нацгвардії від Маріуполя.

Читайте також: Терористи стягують до Маріуполя танки - ОБСЄ

"Навпаки, плануються заходи щодо посилення оборони міста, здійснюється планова ротація підрозділів – заміна підрозділів, які потребують доукомплектування і відновлення навичок, на боєздатні підрозділи, які зараз заходять і приймають відповідну зону відповідальності", - повідомив Віктор Муженко.

У січні внаслідок обстрілів Маріуполя загинуло близько 30 людей, ще більше сотні були поранені. ОБСЄ визнала, що місто тоді обстріляли з "Градів" та "Ураганів" з території, підконтрольної самопроголошеній "ДНР".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.01.2018
Політик закликав легалізувати всі ввезені автомобілі
0
0
23:14 18.01.2018