"Мене надихнув дзвінок Путіна" - Обама

поділитись

0

728

Значну увагу було приділено комплексу питань, пов'язаних з боротьбою з тероризмом, особливо з поширенням впливу Ісламської держави на Близькому Сході

Президент США Барак Обама розповів про телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним. Глава РФ дзвонив з пропозицією обговорити ситуацію в Сирії.

"Я був натхнений тим фактом, що Путін подзвонив мені пару тижнів тому і почав розмову про Сирію. Я думаю, вони розуміють, що режим Асада втрачає контроль над все більшою частиною території Сирії. Хоч повалення режиму сунітами-джихадистами не є неминучим, але загроза стає все більшою. Це дає нам можливість почати серйозний діалог з ними", - сказав Обама.

У свою чергу прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не підтвердив заяву Обами про зміст його розмови з Путіним.

"Значну увагу було приділено комплексу питань, пов'язаних з боротьбою з тероризмом, особливо з поширенням впливу Ісламської держави на Близькому Сході", - сказав Пєсков.

Читайте також: "Зустріч Яценюка і Обами була незапланованою" - New York Times

Крім того, за словами прес-секретаря, на порядку було питання врегулювання конфлікту в Україні.

Раніше Путін підкреслював, що тільки сирійський народ має право закликати Асада піти у відставку. При цьому він заявив про позицію Росії щодо підтримки президента Сирії. Вона заснована на побоюванні, що в іншому випадку країні загрожує повторення лівійського або іракського сценарію.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Савченко розповіла, що збирається робити після завершення свої депутатських повноважень
0
0
17:53 27.07.2017
Савченко наголосила, що не знайома особисто з Медведчуком
0
0
17:11 27.07.2017
Купують елітну нерухомість навіть в одних і тих самих містах
0
0
16:21 27.07.2017
Політик переконаний: поліпшити ситуацію можна, тільки відмовившись від руйнівного для нашої економіки і соціальної сфери західного вектора економічної інтеграції
0
0
15:37 27.07.2017