Банківський день частково було зірвано через політиканство і ломбардне лобі - експерт

поділитись
Великим провалом для депутатів та перемогою лобістів ломбардного бізнесу,  являється не прийняття законопроекту №1800 "Про ломбарди і ломбардну діяльність"

"Великим провалом для депутатів та перемогою лобістів ломбардного бізнесу, являється не прийняття законопроекту №1800 "Про ломбарди і ломбардну діяльність" у першому читанні. Адже 16-ти мільярдний ринок на сьогодні вважається не врегульованим і продовжує залишатись інструментом збагачення на найбідніших із громадян. Що в перспективі тільки поглибить показники бідності населення" - вважає політолог Вадим Карасьов, коментуючи вчорашнє засідання Верховною Ради.

В той же час, експерт акцентує свою увагу на тому, що Парламент підтримав цілком правильну та конструктивну ініціативу Фінансового комітету Сергія Рибалки, щодо злиття банків у вигляді проекту закону Про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків. Де планується зменшити терміни розгляду документів та оптимізувати процедури капіталізації та реорганізації банків. Що в комплексі, допоможе гарантувати безпеку вкладів громадян, зупинити банкопад на ринку, адже малі банки зможуть об'єднуватися та зменшить навантаження на Фонд гарантування вкладів.

"Однозначно це перемога і профільного комітету і ринку вцілому, адже це допоможе вивести банківський сектор із депресивної зони в конструктивне русло.

Хоча ця перемога могла б бути не єдиною, якби депутати Самопомочі в пріоритет поставили економічні закони для населення, а не піар на "Блокаді" і не полишили зал засідань завчасно. Адже принципово важливо в профільні дні, концентруватися на державницьких здобутках, а не особистісному піарі" - зазначив директор Інституту Глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Нагадаємо, що Верховна Рада відмовилася врегульовувати діяльність ломбардів, не давши потрібної кількості голосів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Зараз існують всі підстави для зняття недоторканності з нардепів Надії Савченко та Євгена Бакуніна
0
0
16:32 19.03.2018
Чиновники планують об'єднати МВС і ФСБ
0
0
16:23 19.03.2018
Як би виглядав уряд, проведи ми вибори у найближчі вихідні?
0
0
15:35 19.03.2018
В планах це було ще з початку місяця
0
0
15:11 19.03.2018
Лідер партії «Рідна країна» пояснив, яким повинен бути новий голова держави
0
0
15:03 19.03.2018