Агресія з боку Росії загрожує українським ядерним об‘єктам – РНБО

поділитись
Засідання Ради безпеки відбулось пізно ввечері. Можливо, що така дія стала відповідним кроком на підвищення погрозливої риторики Кремля в останні дні

Рада національної безпеки і оборони України визначила нову можливу загрозу для ядерних об'єктів на території України у зв'язку з агресією Російської Федерації.

Як повідомляє прес-служба РНБО, напередодні було розглянуто питання "Про Проектну загрозу для ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні", передає Уніан.

"За результатами розгляду питання затверджено нову Проектну загрозу, яка враховує суттєві зміни безпекової ситуації внаслідок агресії РФ", - сказано у повідомленні.

Також РНБО заслухала інформацію Міністерства охорони здоров'я України про стан імунобіологічного захисту населення України.

Міністерству доручили вжити негайних заходів щодо запобігання критичної ситуації із забезпеченням населення держави вакцинами.

Читайте також: Європейські екологи заборонили кредитувати українські АЕС

Нагадаємо, на початку липня Європарламент заборонив ЄБРР фінансувати українські атомні електростанції.

ЄБРР не зможе інвестувати кошти в українську енергетику, допоки Україна не зробить повноцінну оцінку впливу атомних енергоблоків на довкілля.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.01.2018
На їх концертах ніколи не буває пусто. Адже побачити вживу цих людей мріють тисячі фанатів
0
0
20:00 18.01.2018
Язичницькі ритуали, грецькі гетери і римська бюрократія
0
0
19:06 17.01.2018
Реліквія, якої соромиться Ватикан
1
0
19:02 13.01.2018
Між Вавилоном, Скіфією та Сарматією
0
0
19:04 10.01.2018