Агресія з боку Росії загрожує українським ядерним об‘єктам – РНБО

поділитись

0

280

Засідання Ради безпеки відбулось пізно ввечері. Можливо, що така дія стала відповідним кроком на підвищення погрозливої риторики Кремля в останні дні

Рада національної безпеки і оборони України визначила нову можливу загрозу для ядерних об'єктів на території України у зв'язку з агресією Російської Федерації.

Як повідомляє прес-служба РНБО, напередодні було розглянуто питання "Про Проектну загрозу для ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні", передає Уніан.

"За результатами розгляду питання затверджено нову Проектну загрозу, яка враховує суттєві зміни безпекової ситуації внаслідок агресії РФ", - сказано у повідомленні.

Також РНБО заслухала інформацію Міністерства охорони здоров'я України про стан імунобіологічного захисту населення України.

Міністерству доручили вжити негайних заходів щодо запобігання критичної ситуації із забезпеченням населення держави вакцинами.

Читайте також: Європейські екологи заборонили кредитувати українські АЕС

Нагадаємо, на початку липня Європарламент заборонив ЄБРР фінансувати українські атомні електростанції.

ЄБРР не зможе інвестувати кошти в українську енергетику, допоки Україна не зробить повноцінну оцінку впливу атомних енергоблоків на довкілля.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Історія про те, як за 3 місяці знайти нову високооплачувану роботу
0
0
13:22 17.08.2017
Причини війни між "янкі" і "діксі" та її вплив на сучасну Америку
0
0
19:40 16.08.2017
Кримінал розвернув справжнє полювання за українськими волонтерами
0
0
16:28 16.08.2017
Що потрібно зробити для перезапуску української банківської системи, збудувавши її так, щоб вона працювала на інтереси країни
0
0
13:30 16.08.2017
Новий закон більше захищає безпритульних, а на домашніх не поширюється
0
0
11:51 16.08.2017