Печерський райсуд Києва призначив заставу для екс-глави Державного управління справами Ігоря Тарасюка в розмірі 6 мільйонів 400 тисяч гривень.

Своє рішення в цій справі оголосила сьогодні, 3 березня, суддя Печерського райсуду Києва Тетяна Остапчук.

Також Тарасюк за рішенням суду повинен здати закордонні паспорти, носити електронний браслет та повідомляти прокуратуру щодо зміни місця проживання.

"Ухвала суду діє до 1 травня 2017 року", – зазначила суддя.

Як повідомляв сайт Знай.ua, в екс-глави Державного управління справами Ігоря Тарасюка при обшуку знайшли золото і мільйон євро.

Популярні новини зараз
7 неймовірних ознак того, що ваш янгол-охоронець вже поряд і оберігає вас Не надбавка, а подачка: які доплати виплатять пенсіонерам у вересні Залишилось менше двох тижнів: власників квартир та будинків зобов'язали заплатити Пенсіонерам доплатять 1000 гривень щомісяця
Показати ще