Блогер "Горькій лук" у Харкові готує книгу лекцій з "кацапознавства"

поділитись
З огляду на те, що автор регулярно отримує погрози фізичної розправи, керівництво видавництва "Віват" зберігає в таємниці його прізвище

Харківське видавництво "Віват" готує до друку книгу "Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению". Її автор - відомий український блогер, що ховається під ніком Горький лук. За кілька місяців його он-лайн проект вийшов у топи блогів і оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів.

Про це пише cultprostir.ua.

Горький Лук творить в жанрі гострої політичної сатири, часто виходить за рамки пристойності і не визнає будь-якої політкоректності. Автор пише російською мовою, широко використовуючи мережевий жаргон, суржик і лексику для дорослих. При цьому він в іронічному тоні розвінчує міф про російську винятковість, висміюючи імперські амбіції Росії та її претензії на право визначати майбутнє своїх сусідів.

Читайте також: Ліна Костенко дописує роман про деградацію Російської імперії

З огляду на те, що автор регулярно отримує погрози фізичної розправи, керівництво видавництва "Віват" буде зберігати в таємниці особистість блогера.

"Одні будуть читати все це, задоволено регочучі, інші − сміючись крізь стиснуті зуби. Але теж від душі, хоч і з твердим бажанням знайти і задушити "цього писаку", вийнявши шнурок з черевика", − відгукнувся про книгу редактор видавництва "Віват" Ігор Назаренко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Липень символізує не тільки середину літа, але і розпал туристичного сезону
0
0
10:10 20.06.2018
Отримати інфекційне захворювання, злягти із отруєнням можна дуже швидко. Тому візьміть ці поради на озброєння
0
0
20:36 18.06.2018
Захисти себе та близьких від неправомірних дій законними способами
0
0
17:38 14.06.2018
Ми покажемо вам те, про що ніколи не розповість жоден вожатий
0
0
14:44 06.06.2018
Чи справді інтернат так нагадує в'язницю і яка доля очікує на цих дітей?
0
0
21:06 31.05.2018