Ремонт колектора затягнувся: в районі черги до бюветів і відсутність цистерн з водою

поділитись
"Київводоканал" повідомив про початок технологічного запуску системи для відновлення водопостачання споживачів частини Оболонського, Подільського та Шевченківського районів

Сьогодні вранці "Київводоканал" повідомив про необхідність продовжити ремонтні роботи на Головному каналізаційному колекторі у зв'язку з технічною необхідністю. Через це у жителів багатоповерхових будинків частково Оболонського, Подільського та Шевченківського районів обмеження водопостачання продовжили до 10 години 8 серпня.

Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу".

"Ремонтні роботи ведуться в зсувонебезпечному місці, тому доступ до ремонтної ділянки обмежений. Зазначені роботи можна проводити тільки за умови зменшення обсягів стічних вод і навантаження на каналізаційну мережу", - зазначають у компанії.

Для питного водопостачання, крім роботи бюветних комплексів, "Київводоканал" обіцяв організувати цілодобову роботу автоцистерн. Однак кияни в соцмережах свідчать про їх відсутність.

Читайте також: Жителям трьох районів Києва тимчасово обмежать водопостачання

На даний момент "Київводоканал" повідомив про початок технологічного запуску системи для відновлення водопостачання споживачів частини Оболонського, Подільського та Шевченківського районів.

У компанії зазначили, що від моменту включення поступове підвищуватиметься тиск води в мережах і відповідно відновлення водопостачання споживачів. Також там додали, що в період повернення до штатного режиму можлива тимчасова зміна якості води. Однак до кінця дня роботу системи водопостачання повністю стабілізують.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Як надавали секс-послуги в християнській Європі
0
0
19:14 21.02.2018
Таємниці найзагадковішого замку та приховані на дні океану скарби - цього не знайдеш у підручниках з історії
0
0
19:07 20.02.2018
Як колишній офіцер втопив столицю в крові
0
0
18:25 20.02.2018