Журналіст «Знай» домовився про купівлю 18 транспортерів у Луганську

поділитись

[image=1113 align=left]

На сайті безкоштовних оголошень OLX у інтернеті користувач під ніком Андрій виставив оголошення про продаж ПТС-2 – плаваючих транспортерів середніх.

"Призначений для транспортування десанта, десантної переправи через водні перепони артилерійських систем, колісних і гусеничних тягачів, бронетранспортерів, автомобілів, особистого складу та різних вантажів – Вказує продавець в оголошенні. – Транспортер має хорошу маневреність, високу прохідність, його можна застосовувати на морі при штормі в 3 бали. Має систему захисту розрахунку від ядовитих, бойових радіоактивних речовин, обладнаний радіостанцією, танковим переговорним пристроєм, приладом нічного бачення".

У кінці оголошення продавець зазначає, що знаходиться у Луганську, а товар можна забрати самовивозом. Ціна такого автомобіля – 30 $ тис.

Телефонуємо, щоб домовитися за купівлю техніки.

"Я представник власника, – каже телефоном Андрій. – Власник зараз у Росії. Автомобілі хороші, нові, ще не використовувалися, справді продаємо. Вони цивільні. Належали фірмі, яка займалась продажем сільськогосподарської техніки. Всього можемо продати 18 штук".

Переконує, що не сепаратист та не бойовик. Звичайний бізнесмен. Охоче пристає на пропозицію продати їх для української армії.

Луганськ – територія, яка контролюється сепаратистами.

"А от про вивіз треба буде домовлятися з бойовиками. – Каже Андрій. – Більше сказати нічого не можу. Самі розумієте ситуацію".

Транспортери належать підприємству "Луганськтепловоз". А продають техніку через те, що бойовики нахабно відбирають її у підприємства для власних цілей.

Улітку прес-служба МВС у Луганській області повідомляла, що з території "Луганськтепловозу" невідомі украли 2 плаваючих бронетранспортери ПТС-2.

"Зайшли на територію підприємства по вулиці Фрунзе та погрожуючи фізичною розправою забрали два автомобілі". – повідомила прес-служба МВС 3 червня.

13 червня бойовики забрали у підприємства ще 3 ПТСи.

Анонімне джерело з Луганська розповіло "Знай", що з березня 2015 року завод зупинився, тому власники винайняли посередників, аби спробували продати залишки техніки, щоб бойовики не відібрали її силоміць.

"Але зробити це складно. – Каже телефоном чоловік. - ПТСи відігнали в інше місце, аби сховати від бойовиків. Техніку не можливо вивезти на територію України, а у Росії вона нікому не потрібна".

Серед працівників заводу ходять чутки, що незабаром завод переїжджатиме на територію Російської Федерації – орієнтовно у Челябінськ чи Брянськ.

Завод "Луганськтепловоз" належить "Трансмашхолдингу", котрим володіють російські бізнесмени Іскандер Махмудов та Андрій Бокарьов. 2013 року прибуток підприємства склав понад 3 мільярди гривень. З початком бойових дій у зоні АТО підприємство працювало уполовину потужності та повністю зупинив роботу у серпні через обстріли. 2014 року "Російські залізничні дороги" замовили у підприємства 138 локомотивів, але завод не виготовив і половини замовлення.

Завод практично зупинився через відсутність сировини і запасних частин, які постачалась з України, Германії та США та блокування транспортних шляхів.

Саме підприємство було засноване 1896 року.

Контакти продавців плаваючих транспортерів є у редакції. Готові передати їх на вимогу волонтерів або української армії для придбання техніки.

[image=1109]

[image=1110]

[image=1111]

[image=1112]

[image=1113]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018