У вівторок, 29 вересня, у Києві відбудеться незвичайний футбольний матч.

Організатором заходу є Всеукраїнський Альянс Бійців та Волонтерів АТО спільно з Цивільним Корпусом полку "Азов".

На столичній "Оболонь-Арені" команда "Маестро", що складається із зірок української естради, зіграє з добровольцями полку "Азов" - повідомляється на сторінці Всеукраїнського Альянсу Бійців та Волонтерів АТО в Facebook.

Метою матчу показати, що в умовах війни представники всіх верств українського суспільства можуть об'єднуватися заради миру в країні і разом втілювати нові і корисні для України ідеї.

Серед представників українського шоу-бізнесу на поле вийдуть: Фоззі, Андрій Джеджула, Вадим Олійник, Олександр Павлик, Ігор Грохоцький, Олександр Кривошапко, Микола Коваль та інші. Тренувати команду зірок буде легенда "Динамо" Віктор Леоненко.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 серпня: непорозуміння Тельців, критика Левів та загострення Риб "Поперли з усією силою": росіяни намагалися прорватися на трьох напрямках – подробиці "Це обов'язок": у ЗСУ закликали мобілізувати 90% чоловіків Хто та коли може потрапити до житла без дозволу: важливе роз'яснення
Показати ще

Читайте також: Французького футболіста дискваліфікували на півтора роки через бійку на полі (відео)

Нагадаємо, нещодавно футболісти "Динамо" зіграли з десантниками на Луганщині матч миру.