Міліція шукає кілера, який минулого вечора стріляв в спину професору 56-річному Юрію Вдовиченку. Це сталося о 22.40 в під'їзді будинку на вул. Багговутівській (Лук'янівка).

"На місці події працівники районного управління встановили, що громадянину спричинене вогнепальне поранення спини. Киянина госпіталізували до медичної установи, де йому проводять операцію", - повідомили в прес-службі столичної міліції.

Додають, що потерпілий працює на керівній посаді одного вищого учбового закладу Києва. Встановили, що близько одинадцятої вечора чоловік приїхав до свого будинку. А поранення отримав, коли заходив до ліфту. За словами потерпілого, невідомий зайшов через парадний вхід до під'їзду. Запевняє, що конфліктів, напружених стосунків на роботі чи в інших сферах не має.

Постраждалий Юрій Вдовиченко – доктор медичних наук та перший проректор мед академії ім. Шупика. Завідує там кафедрою акушерства, гінекології та перинатології. Має купу наукових праць та нагород. Також, працював в пологовому будинку № 1 на Печерську.

"Він робив мені минулого літа "кесарів розтин", дуже хороший лікар", - написала на форумі одна з киянок.

Популярні новини зараз

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

На кафедрі "Знай" сказали, що нічого коментувати не будуть.

В міліції відкрили провадження по статті "Замах на вбивство". Нападника шукають. Зауважують, що постраждалий знаходиться в лікарні. Його життю нічого не загрожує.