Працівники «Рошена» жорстоко побили людину

поділитись
Співробітники фабрики "Рошен", яка знаходиться у Кременчуці Полтавської області, жорстоко побили колишнього працівника. Потерпілий три тижні лежав в лікарні.

Працівники фабрики "Рошен" "відправили" у лікарню колишнього співробітника. Це сталося 7 квітня біля паркану кондитерського підприємства. Постраждалого із черепно-мозковою травмою, численними саднами та гематомами тільки вчора виписали з лікарні. В міліції кажуть, що справу розслідують.

"Це була кривава бійня біля фабрики. Близько 6-ої вечора на автостоянці на вул. Жовтневій побили колишнього працівника фабрики. У побитті брав безпосередню участь майстер дільниці охорони, бригадир зміни охорони і охоронець, які залишивши свої робочі місця, вибігли за територію фабрики. Все це відбувалося в присутності голови правління фабрики, біля автомобіля, в якому він сидів. Працівники міліції, які приїхали на місце, викликали "швидку". Потерпілому поставили діагноз "закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку з множинними саднами голови, гематома верхньої губи", - написав постраждалий в соцмережах.

На кременчуцькій фабриці "Рошен" нам сказали, що коментар не дадуть.

"Колишній працівник був в стані алкогольного сп'яніння. Вчинив хуліганській дії, тому ніяких коментарів не буде!", - додала секретарка підприємства.

В міліції розповіли, що провадження відкрили за статтею "Умисне легке тілесне ушкодження".

"Бійка виникла між охоронцями та колишнім працівником фабрики. Відомо, що сталося це біля КПП фабрики. Зараз з'ясовуємо, то були охоронці чи ні. Всі учасники конфлікту – дорослі чоловіки. Їм 35-45 років. Відомо, що постраждалий чоловік давно судиться із підприємством через звільнення. Вчора його виписали з лікарні. Черепно-мозкова травма та садна вважаються легкими тілесними", - розповіла "Знай" прес-офіцер Кременчуцької міліції Анна Васенко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018