Будинок профспілок захоплюють рейдери

поділитись

Небайдужі кияни звернули увагу, що Будинок профспілок завісили патріотичним банером. З одного боку споруди ведуться будівельні роботи. На даху там зводять ще додаткові поверхи.

У Державній службі будівельної інспекції кажуть, що жодних дозволів на надбудови не давали.

"Дали дозвіл на ремонт та реконструкцію, але за умови, що конфігурація та зовнішній вид будівлі не зміниться", - пояснив Сергій Шевченко, співробітник інспекції.

Будинок профспілок спорудили у 1980 році.

"Частина будинку належить нам – Федерації профспілок України. А інша частина – належить Київській міській раді профспілок", - каже Володимир Саєнко, заступник голови федерації профспілок.

У Київській міській раді профспілок ситуацію не коментують.

Читайте також: Міліція шукає вибухівку в одеському Будинку профспілок

Вулицю Хрещетик офіційно занесено до Державного реєстру пам'ятників архітектури. Тому, аби здійснювати такі роботи, потрібні дозволи від органів місцевої влади та Міністерства культури.

У міській раді проблему визнають. Заступник директора департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш пояснює, що КМДА веде переговори з забудовниками про незаконність їхніх дій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Відомий український мовознавець, вирішив підтримати абітурієнтів і назвав типові помилки на ЗНО з української мови
0
0
18:55 24.05.2018
У соцмережі виклали смішне відео безуспішною погоні поліції за автомобілем
0
0
18:45 24.05.2018
Поки британці гадають, наскільки це ймовірно, українські екпертів взагалі сумніваються, що авторство закликів належить бойовикам
0
0
18:34 24.05.2018
Список активів Полякова складають компанія Noosphere Ventures, дейтинговый холдинг Together Networks, аерокосмічний стартап Firefly Aerospace і гейминговая компанія Murka
0
0
18:26 24.05.2018
Це ще раз доводить масштабний провал окупантів
0
0
18:18 24.05.2018