Канадський уряд надасть 5 мільйонів доларів на українську поліцію

поділитись
Канадці контролюватимуть витрати цих грошей

Канадський уряд виділить 5 мільйонів доларів на розвиток правоохоронних органів України. Про це повідомив прем'єр Арсеній Яценюк. За його словами, ці гроші підуть на тренування нової патрульної служби.

[gallery]

"Це хоч і невеликі гроші для нашої майбутньої поліції, але дуже добре, що це саме допомога, а не кредит. Також важливо, що канадці обіцяють в комплексі із цими грошима свій професійний супровід. Іншими словами, контролюватимуть рух грошей, що у випадку України дуже важливо", - говорить "Знай" Володимир Марченко, аналітик консалтингової компанії AFS.

Матеріал за темою Національна поліція запрацює вже з першого липня - Луценко

Проблемою українських реформ, на думку експерта, є їхня аморфність і автономність.

"Міністерство внутрішніх справ не раз заявляло про експеримент із поліцією у Києві, про реформування своїх кадрів, але чіткої систему майбутньої поліції ще й досі немає. Так само як і чітких витрат на неї — скільки треба техніки, машин, одягу, інструкторів тощо. Тому порахувати, що за ці гроші можна змінити, дуже важко", - каже фахівець.

Матеріал за темою Євросоюз надав Україні 1,8 млрд євро

Він вважає, що ефективна реформа правоохоронних органів повинна проводитися в комплексі із пенсійною реформою, зміною до адміністративного кодексу, низкою заходів по боротьбі з корупцією та зміною правил із матеріально-технічного забезпечення.

"Особливо для росту нашої економіки важливе останнє. Якщо на законодавчому рівні приймуть закон, який буде зобов'язувати купувати правоохоронцям лише товари українського виробництва, то можна буде за рахунок цього стимулювати промислове виробництво. Адже зараз у МВС служить 172 тисячі осіб. Аби забезпечити кожного лише сучасною екіпіровкою, треба 25-27 тисяч гривень. А якщо ще порахувати комп'ютери, російські радари, автомобілі тощо, то вийде ще більше".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
12.12.2017
Облога Києва ханом Батиєм у 1240 році
0
0
19:11 06.12.2017
Маніпулювати думкою виборців - таку схему вигадали задля того, аби якось вплинути на зростаючу популярність співака
0
0
14:02 06.12.2017
Правоохоронці трималися осторонь, натовп намагався пробратися ближче
0
0
15:07 05.12.2017