Венесуельська ведуча Тета Тереза ​​робить прогнози на матчі футбольного Кубка Америки за допомогою грудей.

Відео викладають на каналі "Голих новин" в Youtube.

Тереза ​​прикріплює на груди прапорці команд, після чого без допомоги рук намагається їх скинути.

Згідно з її прогнозом, програє та команда, прапорець якої впаде першим.

Читайте також: Голі робітники прорекламували свою фірму

Популярні новини зараз
На межі виживання кожен третій пенсіонер: які результати дала індексація Повістки посиплються прямо в SMS: звідки українцям чекати несподіванок окрім ТЦК Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки
Показати ще

Груди дівчини правильно передбачили результат матчів Уругвай - Ямайка (1: 0), Чилі - Еквадор (2: 0), Аргентина - Уругвай (1: 0) і Парагвай - Ямайка (1: 0).

Поки що, Тереза ​​помилилася лише раз. Перед матчем Венесуела - Перу тіло ведучої дало прогноз на користь співвітчизників, але венесуельські футболісти програли із рахунком 0: 1.

Незвичайні прогнози на футбольні матчі великих міжнародних турнірів увійшли в моду після того, як восьминіг Пауль з німецького Оберхаузен безпомилково передбачив результати майже всіх матчів чемпіонату світу 2010 року в ПАР.