В Україні приберуть рекламу з автошляхів

поділитись
Згідно з результатами опитування Департаменту ДАІ, 82% респондентів визнали, що зовнішня реклама відволікає їх від керування автомобілем

Урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури підтримав законопроект про заборону розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування.

Про це повідомили в прес-службі віце-прем'єр-міністра Валерія Вощевського, пише "Ліга. Бізнес".

Як зазначено в пояснювальній записці до законопроекту, зараз уздовж доріг загального користування розташовані більше 6 тисяч рекламоносіїв. 75% з них встановлені з порушенням чинних нормативно-правових актів.

Згідно з результатами опитування, яке провів Департамент ДАІ, 82% респондентів визнали, що зовнішня реклама відволікає їх від керування автомобілем.

Читайте також: На ремонт доріг виділили мільярд гривень

"Зміни стосуються тільки доріг загального користування за межами населених пунктів. Такий закон нам потрібен і для поліпшення безпеки руху на дорогах, і з естетичної точки зору. Крім того, ця вимога міжнародного законодавства, зокрема Європейської угоди про міжнародні магістралі, яка забороняє розміщення рекламних щитів по сторонам міжнародних доріг ", - заявив Вощевський.

Згідно з проектом, законно встановлені рекламоносіїв будуть демонтовані тільки після закінчення терміну дії дозволів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Мистецтво політичної інтриги в житті та в кіно
0
0
19:05 14.02.2018
Про що вам не розкажуть продавці листівок та цукерок
0
0
19:14 12.02.2018
Прихована правда про останні дні ватажка "Сомалі"
1
0
20:20 08.02.2018
Герої нашого Дикого Заходу
0
0
19:17 07.02.2018