Викрили нарколабораторію нардепа Ланьо, яку маскували під пельменний цех

поділитись
Керував всім процесом - права рука нардепа - злочинець на кличку "Тайсон". У підпільному "цеху" виготовляли особливо небезпечний синтетичний наркотик первентин

На Закарпатті виявили та ліквідували нарколабораторію злочинного угруповання, до якого має відношення народний депутат Михайло Ланьо із кримінальним прізвиськом "Блюк".

Про це повідомляє "Закарпаття онлайн", посилаючись на свої джерела у правоохоронних органах.

"Лабораторія діяла в селі Ключарки біля Мукачева. При цьому заклад був замаскований під пельменний цех", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Боєць батальйону "Херсон" виявився наркоторговцем

Керував всім процесом - права рука нардепа Ланьо, злочинець на кличку "Тайсон". Він перебуває у розшуку та, за деякими даними, переховується в Угорщині. В матеріалах прослуховування є телефонні переговори нардепа із помічником, які засвідчують безпосередню причетність нардепа до наркобізнесу.

"З шести інших затриманих підозрюваних у цьому злочині п'ять були арештовані, але відпущені судом під заставу. В лабораторії виготовляли особливо небезпечний синтетичний наркотик первентин, який розповсюджували на території Закарпаття", - розповіло видання.

Інформація про це не оприлюднювалася майже два місяці із невідомих причин, а причетні досі уникають покарання.

Раніше, СБУ повідомила про наявність кримінальних проваджень проти членів злочинного угруповання, наближених до депутата Верховної Ради Михайла Ланьо за підозрою в торгівлі наркотиками в Закарпатській області.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018