Українська художниця зробила портрет Путіна з п'яти тисяч гільз (фото)

поділитись

0

3772

Антивоєнна картина, розміром майже два з полвиною на два метри, єдина в світі мозаїка, на якій змальовано обличчя тирана і є першим в історії твором у такій техніці

[gallery]

У арт-центрі Я. Гретера відкрилася незвичайна інсталяція з п'яти тисяч гільз, які приїхали з різних частин фронту на сході України. На картині намальований президент РФ Володимир Путін і називається "Обличчя Війни".

Автором незвичайного портрета стала відома сучасна художниця Дарини Марченко. За її словами, робота була створена у відповідь на події в Україні, коли Росія проявила агресію і напала на Східну частину країни, тим самим створивши найкрупніший військовий конфлікт в Європі з часів другої світової війни. Про це пишуть на офіційній сторіночці в "Фейсбуке" арт-центру.

Антивоєнна картина, розміром 240х170 см, єдина в світі мозаїка, на якій змальовано обличчя тирана і є першим в історії твором у такій техніці.

Читайте також: Бійці АТО малювали і відпочивали на березі Азовського моря (фото)

А особливість цієї роботи в тому, що характер картини міняється залежно від освітлення і кута, під яким на неї дивитися, - страх, гординя, жорстокість і ненависть, жаль і розгубленість. Як пишуть у повідомленні центр, цей портрет символізує війну, у якої багато емоційних проявів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причини війни між "янкі" і "діксі" та її вплив на сучасну Америку
0
0
19:40 16.08.2017
Кримінал розвернув справжнє полювання за українськими волонтерами
0
0
16:28 16.08.2017
Що потрібно зробити для перезапуску української банківської системи, збудувавши її так, щоб вона працювала на інтереси країни
0
0
13:30 16.08.2017
Новий закон більше захищає безпритульних, а на домашніх не поширюється
0
0
11:51 16.08.2017