Українська художниця зробила портрет Путіна з п'яти тисяч гільз (фото)

поділитись
Антивоєнна картина, розміром майже два з полвиною на два метри, єдина в світі мозаїка, на якій змальовано обличчя тирана і є першим в історії твором у такій техніці

[gallery]

У арт-центрі Я. Гретера відкрилася незвичайна інсталяція з п'яти тисяч гільз, які приїхали з різних частин фронту на сході України. На картині намальований президент РФ Володимир Путін і називається "Обличчя Війни".

Автором незвичайного портрета стала відома сучасна художниця Дарини Марченко. За її словами, робота була створена у відповідь на події в Україні, коли Росія проявила агресію і напала на Східну частину країни, тим самим створивши найкрупніший військовий конфлікт в Європі з часів другої світової війни. Про це пишуть на офіційній сторіночці в "Фейсбуке" арт-центру.

Антивоєнна картина, розміром 240х170 см, єдина в світі мозаїка, на якій змальовано обличчя тирана і є першим в історії твором у такій техніці.

Читайте також: Бійці АТО малювали і відпочивали на березі Азовського моря (фото)

А особливість цієї роботи в тому, що характер картини міняється залежно від освітлення і кута, під яким на неї дивитися, - страх, гординя, жорстокість і ненависть, жаль і розгубленість. Як пишуть у повідомленні центр, цей портрет символізує війну, у якої багато емоційних проявів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018